Kurucu Lider

Yasin Akın

Ülkemizde Dişhekimliği fakülte sayılarının artması ile birlikte Uzman Dişhekimi sayısı toplamda % 5 oranına kadar yükseldi ve özellikle Büyükşehirlerde çok sayıda Dişhekimliği Fakültesi olmasının avantajıyla bu noktada sadece uzman hekimlerden oluşan butik klinikleşme süreci geçtiğimiz 10 yılda hızla yaşandı.

2000’li yıllara kadar dişhekimliği hizmetleri ağırlıkla tek bir hekim tarafından verilmekteydi ancak  artık dünya standartlarında sağlık sektöründe ve dişhekimliğinde yıldızlaşan Türkiye’mizde;  2018 yılı itibarıyla bir yada iki dişhekiminin her konuda hizmet vermesi, cerrahi veya ortodonti benzeri uzmanlık gerektiren tedavileri uygulaması günümüzdeki pencereden 1900 lerin başındaki  ‘Lokman Hekim’ mantığına geri dönüştür.

Multidisipliner Çalışma Sistemini ve Avrupa Standartlarını benimseyen bir anlayışla Dişhekimliği  Fakültesini İstanbul’da tamamlamış ve Uzmanlıklarını yine İstanbul’a tamamlamış 6 farklı branştan uzman hekim ile  10. Yılımızda sizlere Boğazın incisi SARIYER’İMİZDE  hizmete devam etmekteyiz.

Özet olarak mini bir Dişhekimliği Fakültesi  Disiplininde her alanda uzman hekim ile hizmet veren butik klinikler sadece uzman olduğu alanda çalışmalar yapmak isteyen Dişhekimlerimiz ve  karmaşık sorunlarının çözümü için tüm branşlara ihtiyaç duyan komplike hastalarımız için doğru bir ortam sunmaktadır.

Doktorlarımızla tanışın

Onur Öz

Onur Öz

Periodontolog - Dişeti Hastalıkları Uzmanı

Personelimizle tanışın

Ofis

Sırrı Bey sokak No:13 (Eski Kaymakamlık Sokağı)

Sarıyer Merkez Sarıyer/İstanbul.

İletişim

bilgi@bogazicident.com
0 (212) 271 95 95

Çalışma Saatleri

P.Tesi – C.Tesi: 09:00 – 20:00,

Pazar: KAPALI

Bilgi Al